Centralne Laboratorium Drogowo-Kolejowe
Sp. z o.o.


Otrzymało Certyfikat Akredytacji
Laboratorium Badawczego


Zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
Szanowni Państwo

Z radością informujemy, że nasze Centralne Laboratorium Drogowo-Kolejowe zostało właśnie uhonorowane akredytacją przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA). Ta prestiżowa akredytacja jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług oraz zgodności z normami i standardami branżowymi. Polskie Centrum Akredytacji jest krajową jednostką akredytującą, upoważnioną do nadawania akredytacji jednostkom oceniającym zgodność, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 roku o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku.

Otrzymanie akredytacji od PCA to dla nas zaszczytne wyróżnienie i dowód naszego zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów jakości w naszej działalności. Ta akredytacja świadczy o naszej zdolności do ścisłego przestrzegania procedur, norm oraz wymagań branżowych, co przekłada się na pewność, że nasze usługi są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Dzięki temu ważnemu osiągnięciu możemy jeszcze skuteczniej służyć naszym klientom, zapewniając im nie tylko wysoką jakość, ale także pewność co do zgodności z wszelkimi normami i regulacjami obowiązującymi w branży drogowej i kolejowej.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze Centralne Laboratorium Drogowo-Kolejowe uzyskało akredytację od Polskiego Centrum Akredytacji, co stanowi potwierdzenie naszej nieustającej dbałości o jakość i profesjonalizm. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oraz zapewniamy o naszym niezmiennym zaangażowaniu w świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Z poważaniem,


Michał Mitrut


Certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji