Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług
Polityka prywatności & Cookies.

Centralne Laboratorium Drogowo-Kolejowe
Sp. z o.o.

Specjalistyczne badania
w obszarze inżynierii komunikacyjnej.

robotnicy na torach

Organizacje z którymi współpracujemy:

Akredytacje:

Czym się zajmujemy?

Mieszanki asfaltowe

Wykonujemy podstawowe badania mieszanek mineralno - asfaltowych (mma) w zakresie wykonawstwa i diagnostyki nawierzchni asfaltowych

Grunty

Pełen zakres badań fizyko-mechanicznych gruntów naturalnych i antropogenicznych stosowanych w inżynierii komunikacyjnej. Ocena jakości podłoża gruntowego na podstawie badań pod względem wysadzinowości i morozoodporności.

Kruszywa

Pełen zakres badań fizyko-mechanicznych kruszyw w zakresie inżynierii drogowej i kolejowej. Badamy kruszywa naturalne, sztuczne i z recyklingu.

Betony i mieszanki betonowe

Badanie niszczące i nieniszczące betonu oraz badanie mieszanki betonowej.

Badania terenowe

Wykonujemy wiercenia w podłożu i konstrukcjach drogowych wraz z pobraniem próbek do badań laboratoryjnych. Wykonujemy badania nośności i zagęszczenia warstw drogowych i podłoża gruntowego.

Geologia

Badania geologiczne i geotechniczne. Dokumentacje geologiczno-inżynerskie i projekty geotechniczne.

Świadectwa energetyczne

Zajmujemy się przygotowaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Nowa Usługa !!!
Szybka i Bezproblemowa Ocena Energetyczna Budynków: Profesjonalnie i Efektywnie!!



Świadectwo energetyczne to kluczowy dokument informujący o wydajności energetycznej budynku. Zgodnie z nowymi przepisami, każdy właściciel lub zarządca musi je uzyskać i udostępniać klientom od 28 kwietnia 2023 roku. Dokument pozwala na dokładne określenie zużycia energii i identyfikację potencjalnych działań poprawiających efektywność energetyczną. Zaleca się jego posiadanie w celu kontroli kosztów oraz uniknięcia ewentualnych kar finansowych.



Galeria

Zespół

Dyrektor ds. produkcji i rozwoju
inż. Michał Mitrut

m.mitrut@cldk.eu
tel. 519 573 875

Kierownik Laboratorium
dr inż. Cezary Kraszewski

c.kraszewski@cldk.eu
tel. 533 270 909

Kierownik ds. jakości
mgr inż. Marcin Dreger

m.dreger@cldk.eu
tel. 668 993 495

Specjalista ds. obsługi klienta
Dominika Zonenberg

d.zonenberg@cldk.eu
tel. 604619347

Technolog
mgr inż. Natalia Łużak

natalia.luzak@cldk.eu

Technolog
Bartosz Sobkowicz

b.sobkowicz@cldk.eu
tel. 600934429

Technolog
Piotr Wieczorek

p.wieczorek@cldk.eu

Technolog
Dominik Bogusz

d.bogusz@cldk.eu
tel. 502382939

Technolog
Daniel Staśkiewicz

d.staskiewicz@cldk.eu
tel. 668 078 221

Technolog
Marek Wojciechowski

m.wojciechowski@cldk.eu
tel. 668 993 725

Technolog
mgr Jakub Wasiak

j.wasiak@cldk.eu
tel. 668 994 407

Technolog
Filip Mitrut

f.mitrut@cldk.eu
tel. 787639275

Laborant
Aleksander Dziurnikowski

a.dziurnikowski@cldk.eu

Laborant
Marcin Śmietański

m.smietanski@cldk.eu

1400+

Badań fizyko-mechanicznych

900+

Badań geologiczno - geotechnicznych

1200+

Dokumentacje geologiczno-inżynerskie

Formularz

Centralne Laboratorium
Drogowo - Kolejowe Sp. z o.o.

ul. Lotnicza 9a, 04-192 Warszawa
tel. 519 573 875
e-mail: laboratorium@cldk.eu
KRS: 0000957398 / REGON: 521428022
NIP: 7011077808



Zobacz Nasze Artykuły :

Zakup w firmie Humboldt

Chciałbym zaprezentować Państwu jeden z najnowocześniejszych sprzętów ...

Listopad 15, 2023 / Michał Mitrut

Sonda Panda 2

Nowy zakup w Centralnym Laboratorium Drogowo Kolejowym ...

Grudzień 5, 2023 / Michał Mitrut

Płyta VSS

Informacje na temat używania Płyty Vss w pomiarach ...

Luty 21, 2024 / Michał Mitrut

Certyfikat

Informacje na temat otrzymanego przez nas certyfikatu ...

Luty 19, 2024 / Michał Mitrut

Świadectwa energetyczne

Posiadamy uprawniania do wystawiania świadectw ...

Maj 28, 2024 / Michał Mitrut